Warning: Use of undefined constant THEME_PATH - assumed 'THEME_PATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/mariolas/domains/mariolasiorek.com/public_html/wp-content/themes/mariolasiorek/functions.php on line 3 Mariola Siorek – Trener Biznesu | Praktyczna Perswazja

Praktyczna Perswazja

Kiedy ostatnio musiałeś kogoś do czegoś przekonać? Wczoraj? Dziś rano? Przed chwilą? Wciąż przekonujemy – żyjemy w świecie ciagłych negocjacji i sprzedawania idei.  Co będzie kluczowym argumentem?

Przekonywania jest jak zakładanie ogrodu – musisz wiedzieć jakie nasiona i sadzonki chcesz posadzić ale też musisz znać swój ogród – rodzaj gleby, nasłonecznienie i temperatury panujące w regionie.

Podobnie jest z argumentami. Zależnie od tego jakim „typem ogrodu” jest Twój rozmówca – argumenty, które „zasiejesz” wyrosną bujnie lub… się nie przyjmą mimo wysiłków ogrodnika. Sztuka dobierania – to właśnie perwswazja.

W ramach szkolenia proponuję przyjrzeć się typom rozmówców, ich głównym motywacjom i sposobowi w jaki podejmują decyzje, a następnie dopasowaniem argumentów do konkretnych sytuacji i słuchaczy. Omawiam też główne zasady wpływu społecznego i sposoby ich zastosowania. Prezentuję modele komunikacyjne pomocne w przekonywaniu w typowych trudnych sytuacjach biznesowych i służę wiedzą i doświadczeniem w  tworzeniu tych nietypowych.

Szkolenie może samodzielnym treningiem użycia perswazji w sytuacjach zawodowych lub być częścią treningu sprzedaży, obsługi klienta, lub treningu wystąpień publicznych.

Zapytaj o przykładowy program szkolenia

Ze szkoleń tego rodzaju prowadzonych przeze mnie korzystali:  Emporium Finanse (sprzedaż kredytów), Controlling Systems (wdrażanie systemów kontrollingu), TETA Unit4 (wdrażanie oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem). (przejdź na opis projektu)