Warning: Use of undefined constant THEME_PATH - assumed 'THEME_PATH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/mariolas/domains/mariolasiorek.com/public_html/wp-content/themes/mariolasiorek/functions.php on line 3 Mariola Siorek – Trener Biznesu | FRIS – Style Myślenia

FRIS – Style Myślenia

Proste, praktyczne narzędzie do badania stylu myślenia – czyli indywidualnego sposobu w jaki każdy z nas podchodzi do nowej sytuacji – jak zbiera informacje, jak je selekcjonuje, jak podejmuje decyzje. Sposób ten jednoznacznie przekłada się na to jakie zadania są naszymi ulubionymi zadaniami, a jakie będziemy wykonywać niechętnie.

Znając styl myślenia wszystkich osób w zespole łatwiej dzielić zadania w zespołach i dobierać do zespołu właściwe osoby.

Znając własny styl myślenia łatwiej znaleźć ścieżkę rozwoju zawodowego sprzyjającą odczuwaniu satysfakcji, łatwiej znaleźć sobie miejsce w zespole, które pozwala być jego szanowanym członkiem.

Jako Certyfikowany Partner FRIS wykonuję badania indywidualne i zespołowe. Wyniki służą za punkt wyjścia do realizowania projektów szkoleniowych i doradczych – grupowych i indywidualnych.